اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار فروشگاه اینترنتی آقای کالا قرار می گیرد در سرورهای امن فروشگاه اینترنتی آقای کالا حفظ خواهد گردید . برای ورود به کاربر رمز ورودی ارائه خواهد شد (که خود انتخاب نموده)،این رمز ورود، کاربر را قادر خواهد ساخت تا به بخش‌های مشخصی از سایت فروشگاه اینترنتی آقای کالا دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص کاربر خواهد بود. بنابراین کاربر باید در حفظ و نگهداری رمز خود در برابر دیگران کوشا باشد.
توجه داشته باشید که در حال حاضر تمامی پیامک ها، تماس ها و.. از طریق شماره های اعلام شده در صفحه ارتباط با فروشگاه اینترنتی آقای کالا انجام می شود. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با هر شماره دیگر تخلف و سوء استفاده از نام و اعتبار فروشگاه اینترنتی آقای کالا محصوب می شود. خواهشمند است در صورت دریافت پیامک با هرگونه محتوا با نام فروشگاه اینترنتی آقای کالا، به غیر از شماره های موجود در سایت جهت پیگیری قانونی آن را به پشتیبانی آقای کالا اطلاع دهید.
مسئولیت هرگونه سوء استفاده احتمالی ناشی از افشای رمز شخص بر عهده کاربر خواهد بود. با دریافت اطلاعات ، فروشگاه اینترنتی آقای کالا از روش‌های سخت گیرانه و امنیتی در جهت تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آن‌ها استفاده خواهد کرد تا تجربه‌ خریدی امن، راحت و لذت بخش را برای کاربران خود فراهم آورد.